Kliniğimizin Görünümü

Bizi tanıyın

Kısa Tanım


Hakkımızda

Kliniğimiz 2007 tarihde kurulmuştur. Kuruluşumuzdan itibaren faaliyet alanımızdaki konularda tüm tıbbi ve akademik gelişmeleri, son teknolojileri takip ederek bunların klinik içerisinde uygulanması ve kullanılması ile en doğru tanı, tedavi ve cerrahi çalışmalar temel hedefimizdir.  Bu hedefle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanım ve birbirinden bağımsız bölümleri ile   sevimli dostlarımıza uzun sağlıklı ve mutlu günler sunmayı amaçladık.

Cerrahi

Cerrahi Bölümünde; Uzmanlık gerektiren, Acil cerrahi girişimler ,sindirim sistemi hastalıkları cerrahisi, meme cerrahisi, fıtık ve yumuşak doku  cerrahisi, kas ve iskelet sistemi hastalıklarında ortopedi travma cerrahisi, dişi ve erkeklerde başlıca kısırlaştırmayı içeren jinekoloji cerrahisi, göz sorunlarıda  oftalmoloji cerrahisi, tümaral olgularda onkoloji cerrahisi, ilgili tedavi ve ameliyatları başarıyla yapmaktadır.

 

Koruyucu Hekimlik

Koruyucu Hekimlik hastalığa yakalanmadan önce gerekli önlemlerin alınmasıdır. Bu alanda yapılan çalışmalara koruyucu tıp çalışmaları denilmektedir. Koruyucu hekimlik; bir hastalık veya tehlikenin nedenlerinin, bağlantılı olduğu durumların etkilediği birey veya çevre koşullarının tanımlamasını, dağılımını, sıklığını ortaya koyarak önlemler alır. Bireye yönelmiş koruyucu hekimlik hizmetleri 4 grupta toplanır a- Aşı ve paraziter uygulamalar b- Uygun beslenmelerini sağlama, c-Erken teşhis amacıyla, periyodik muayenesi, genel taramalar d-Kişilerin sağlık konusunda eğitilmeleri.